SPORTWARS

SPORTWARS

Czym jest SPORTWARS ?  Od wielu lat promujemy sportowy styl życia. Duch aktywności, rekreacji i sportu oraz otwartości na ludzi nam podobnym zmotywował nas do podjęcia inicjatyw społecznych. SportWars, to przede wszystkim Prudnicki Maraton MTB i Bieg Prudnicki, ale też inne imprezy sportowe. Przygotowujemy letnie i zimowe dziecięce obozy sportowe którym dały początek zajęcia organizowane naszym dzieciom. W ramach SportWars organizujemy także niezwykle popularne wśród pań zajęcia aquafitness, lekcje pływania dla dzieci, szkolenia i kursy narciarskie, rowerowe i pływackie na które serdecznie zapraszamy wszystkich.

PRUDNICKI MARATON MTB

Seria wyścigów MTB dla początkujących i zaawansowanych kolarzy górskich. Trasa maratonu wiedzie z Prudnika drogami leśnymi do Dębowca, Wieszczyny, następnie wzdłuż granicy polskoczeskiej
w okolice miejscowości Trzebina i ponownie do Prudnika.
Świetna atmosfera, piękne widoki, ciekawe osoby i wiele, wiele innych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach.

BIEG PRUDNICKI

Mamy także coś dla biegaczy. To seria biegów dla początkujących jak i zaawansowanych. Udział w biegu może wziąć każdy, mający ochotę zmierzyć się z własnymi słabościami i dyspozycją współbiegaczy. Trasa przebiega urokliwymi ulicami miasta Prudnik, lub ścieżkami leśnymi biegnącymi w lasach nieopodal Dębowca. Do wyboru są trzy dystanse dostosowane do każdego z uczestników.

SZKOLENIA NARCIARSKIE FREESTYLESPORT

Chciałbyś poprawić swoje umiejętności jazdy na nartach lub nauczyć się jazdy od podstaw ? To dobrze trafiłeś. Oferujemy szkolenia narciarskie dla dzieci i młodzieży w formie codziennych wyjazdów połączonych z realizacją zajęć szkoleniowych. Szkolenia realizujemy w ośrodkach narciarskich takich jak Kamienica, Lądek Zdrój, Czarna Góra i innych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapisów.

Shopping Cart (0)

Koszyk