O NAS

Nasze salony

Salony rowerowe FREESTYLE SPORT w Kędzierzynie-Koźlu i Prudniku oferują wszystko co jest potrzebne początkującym i bardzo zaawansowanym rowerzystom. W naszych salonach znajdziecie Państwo rowery i akcesoria znanych i uznanych firm. Nasza oferta jest wzbogacona także o rowery takich marek jak Kross, Kellys, Trek, Bontrager, Diamant i Dartmoor. Oferujemy wiele akcesorii i części rowerowych takich firm jak ProX i Shimano. Wszystkich naszych klientów serdecznie zapraszamy na rowerowe pogadanki przy świeżo mielonym espresso.

Nasza oferta

Oferujemy Państwu najwyższy standard usług. Dzięki naszej pasji jaką są rowery, nasi doradcy służą profesjonalną pomocą w zakresie doboru idealnego jednośladu, a także akcesoriów niezbędnych do codziennego poruszania się rowerem.

Serwis

Nie działąją Ci hamulce? Masz problem ze zmianą przełożeń ? Chciałbyś ulepszyć swój rower o najnowsze technologie ? Dla naszych doświadczonych serwisantów to żaden problem. Zajmujemy się także serwisem nart i snowboardów. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego serwisu. 

Shopping Cart (0)

Koszyk