O NAS

Czym jest SPORTWARS ? 

SPORT WARS, gdyż od wielu lat promujemy sportowy styl życia. Duch aktywności, rekreacji i sportu oraz otwartości na ludzi nam podobnym zmotywował nas do podjęcia inicjatyw społecznych oraz utworzenia firmy handlowo-usługowej:

  •  salony rowerowe w Kędzierzynie-Koźlu i Prudniku oferują wszystko co jest potrzebne początkującym i bardzo zaawansowanym rowerzystom; 
  • sklep internetowy, aby być bliżej Ciebie; 
  • serwisy rowerowe oraz narciarskie, które zapewnią pomoc i dokonają przeglądu oraz konserwacji; 
  • liczne imprezy sportowe, a w tym przede wszystkim już od ponad 10-ciuu lat Prudnicki Maraton MTB i Bieg Prudnicki
  • letnie i zimowe dziecięce półkolonie sportowe którym dały początek zajęcia organizowane naszym dzieciom;
  • aquaaerobic, to niezwykle popularne wśród pań zajęcia;
  • lekcje pływania dla dzieci;
  • szkolenia i kursy narciarskie, rowerowe i pływackie na które zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Nasze salony

Salony rowerowe FREESTYLE SPORT w Kędzierzynie-Koźlu i Prudniku oferują wszystko co jest potrzebne początkującym i bardzo zaawansowanym rowerzystom. W naszych salonach znajdziecie Państwo rowery i akcesoria znanych i uznanych firm. Nasza oferta jest wzbogacona także o rowery takich marek jak Kross, Kellys, Trek, Bontrager, Diamant i Dartmoor. Oferujemy wiele akcesorii i części rowerowych takich firm jak ProX i Shimano. Wszystkich naszych klientów serdecznie zapraszamy na rowerowe pogadanki przy świeżo mielonym espresso.

Serwis

Nie działąją Ci hamulce? Masz problem ze zmianą przełożeń ? Chciałbyś ulepszyć swój rower o najnowsze technologie ? Dla naszych doświadczonych serwisantów to żaden problem. Zajmujemy się także serwisem nart i snowboardów. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego serwisu.

Oferta

Oferujemy Państwu najwyższy standard usług. Dzięki naszej pasji jaką są rowery, nasi doradcy służą profesjonalną pomocą w zakresie doboru idealnego jednośladu, a także akcesoriów niezbędnych do codziennego poruszania się rowerem.