Tutaj jesteś: Strona główna  |  Wyniki

Wyniki imprez

V Bieg Prudnicki - lipiec

Wyniki do pobrania, jako pliki PDF

IV Maraton MTB Prudnik - 12 czerwca 2016

MEGA

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Widacki Paweł198313001:32:2900:00:00
2Kycler Maciej199810201:33:4600:01:17
3Hońka Michał197911701:33:5300:01:24
4Biksa Adrian199610901:37:1100:04:42
5Janowicz Przemysław198013801:37:1200:04:43
6Kotłowski Arkadiusz197210701:39:2800:06:59
7Jamróz Robert198012001:44:0900:11:40
8Koziołek Fabian199611401:46:4600:14:17
9Klik Marcin198310801:47:1400:14:45
10Holinej Tomasz197310301:47:5200:15:23
11Jakubowski Sławomir198112501:48:0200:15:33
12Mossakowsky Arthur197513301:48:4900:16:20
13Kania Marcin197510501:48:5500:16:26
14Głombica Paweł200011201:49:3100:17:02
15Urbanek Rafał198114201:49:5400:17:25
16Ropelewski Tomasz199111501:50:4200:18:13
17Zwoliński Adrian198913701:50:5000:18:21
18Reinert Damian196813501:51:5200:19:23
19Rzymski Paweł197510601:52:1200:19:43
20Szuliński Piotr198511301:52:3500:20:06
21Michalak-Warżała Anna198213201:54:4700:22:18
22Wójtowicz Marcin198313901:55:0900:22:40
23Mateja Jan196313401:56:1100:23:42
24Biksa Paulina199712201:56:1200:23:43
25Womperski Karol199814101:56:3900:24:10
26Kubal Robert197010001:57:2200:24:53
27Niciejewski Piotr197812402:01:1000:28:41
28Leppich Józef195812302:01:2800:28:59
29Ciesielski Adrian197510402:03:3000:31:01
30Piekarczyk Szymon198013602:06:2300:33:54
31Biksa Marta196711102:06:4700:34:18
32Bidas Piotr197310102:08:1900:35:50
33Langert Sławomir198311602:11:5800:39:29
34Kuczyńska Kinga199312702:12:3400:40:05
35Kurach Marek19707202:14:0500:41:36
36Mękarski Piotr197711802:16:1800:43:49
37Kałuża Adrian198713102:16:4300:44:14
38Marciniak Sebastian197612602:17:0500:44:36
39Góra Magdalena197512802:17:3400:45:05
40Basiński Paweł197911902:17:4900:45:20
41Moskwik Radosław197014002:20:4400:48:15
42Przybysz Stanisław195212102:30:3300:58:04

IV Maraton MTB Prudnik MEGA, kategoria I - 1997 i młodsi - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Kycler Maciej199810201:33:4600:00:00
2Głombica Paweł200011201:49:3100:15:45
3Womperski Karol199814101:56:3900:22:53

IV Maraton MTB Prudnik MEGA, kategoria I - 1998-1986 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Biksa Adrian199610901:37:1100:00:00
2Koziołek Fabian199611401:46:4600:09:35
3Ropelewski Tomasz199111501:50:4200:13:31
4Zwoliński Adrian198913701:50:5000:13:39
5Kałuża Adrian198713102:16:4300:39:32

IV Maraton MTB Prudnik MEGA, kategoria I - 1985-1976 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Widacki Paweł198313001:32:2900:00:00
2Hońka Michał197911701:33:5300:01:24
3Janowicz Przemysław198013801:37:1200:04:43
4Jamróz Robert198012001:44:0900:11:40
5Klik Marcin198310801:47:1400:14:45
6Jakubowski Sławomir198112501:48:0200:15:33
7Urbanek Rafał198114201:49:5400:17:25
8Szuliński Piotr198511301:52:3500:20:06
9Wójtowicz Marcin198313901:55:0900:22:40
10Niciejewski Piotr197812402:01:1000:28:41
11Piekarczyk Szymon198013602:06:2300:33:54
12Langert Sławomir198311602:11:5800:39:29
13Mękarski Piotr197711802:16:1800:43:49
14Marciniak Sebastian197612602:17:0500:44:36
15Basiński Paweł197911902:17:4900:45:20

IV Maraton MTB Prudnik MEGA, kategoria I - 1975-1966 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Kotłowski Arkadiusz197210701:39:2800:00:00
2Holinej Tomasz197310301:47:5200:08:24
3Mossakowsky Arthur197513301:48:4900:09:21
4Kania Marcin197510501:48:5500:09:27
5Reinert Damian196813501:51:5200:12:24
6Rzymski Paweł197510601:52:1200:12:44
7Kubal Robert197010001:57:2200:17:54
8Ciesielski Adrian197510402:03:3000:24:02
9Bidas Piotr197310102:08:1900:28:51
10Kurach Marek19707202:14:0500:34:37
11Moskwik Radosław197014002:20:4400:41:16

IV Maraton MTB Prudnik MEGA, kategoria I - 1965-1956 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Mateja Jan196313401:56:1100:00:00
2Leppich Józef195812302:01:2800:05:17

IV Maraton MTB Prudnik MEGA, kategoria I - 1955-1946 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Przybysz Stanisław195212102:30:3300:00:00

IV Maraton MTB Prudnik MEGA, kategoria I - 1976 i młodsze - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Michalak-Warżała Anna198213201:54:4700:00:00
2Biksa Paulina199712201:56:1200:01:25
3Kuczyńska Kinga199312702:12:3400:17:47

IV Maraton MTB Prudnik MEGA, kategoria I - 1975 i starsze - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Biksa Marta196711102:06:4700:00:00
2Góra Magdalena197512802:17:3400:10:47

IV Maraton MTB Prudnik - 12 czerwca 2016

MINI - dystans 30 km

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Mandala Michał1989501:05:4000:00:00
2Peas Sebastian1993901:07:2800:01:48
3Smolski Kamil19854001:09:0800:03:28
4Bajorek Marek20005301:09:1300:03:33
5Michura Jacek19864901:09:2400:03:44
6Nawrocki Adrian19732801:12:2600:06:46
7Dudziak Piotr19851001:13:3400:07:54
8Baran Waldemar19765801:13:5700:08:17
9Olejniczak Marcin19761301:14:2500:08:45
10Szymczyk Kacper20001501:15:0300:09:23
11Rydzak Przemysław19917101:15:1000:09:30
12Orłowski Michał19961101:15:2100:09:41
13Żukowski Jacek19694501:16:5400:11:14
14Gola Konrad20022301:17:0500:11:25
15Skowron Daniel19754101:17:1300:11:33
16Warzecha Wojtek20022401:17:2300:11:43
17Orian Piotr19717001:17:3700:11:57
18Lisowski Dariusz19667501:17:3800:11:58
19Pytel Piotr20012001:17:4800:12:08
20Brylka Artur20005201:20:1000:14:30
21Wasielewski Włodzimierz1970801:20:1300:14:33
22Sobierski Bartosz19843401:21:0200:15:22
23Ptak Grzegorz19842101:21:1600:15:36
24Jaśkiewicz Marek19834201:22:0900:16:29
25Brunarski Piotr19981601:22:1500:16:35
26Kałwiński Adam19783301:22:4300:17:03
27Tarczyński Rafael19746101:23:3500:17:55
28Bednarek Piotr20034301:24:5600:19:16
29Brylka Rafał20023901:25:2400:19:44
30Nowinka Paweł1971201:25:2500:19:45
31Kałużny Arkadiusz19821201:25:4900:20:09
32Wilk Sebastian19723701:26:4200:21:02
33Jaworski Mikołaj19822901:27:3400:21:54
34Czyżewski Artur19794701:30:4800:25:08
35Weiss Daria19846001:30:4900:25:09
36Kopitza Wilhelm19716201:32:2800:26:48
37Ratajczyk Łukasz19833501:32:3000:26:50
38Dobrzański Adam1994101:33:2800:27:48
39Bul Wacław19885701:35:3200:29:52
40Orian Anna19756901:35:3600:29:56
41Ivakh Karolina20005001:37:3200:31:52
42Papiniak Kamil20006401:37:3700:31:57
43Cudnik Agnieszka19774801:37:3800:31:58
44Kotłowska Joanna1974701:39:2700:33:47
45Łuczak Paweł19885501:39:5300:34:13
46Skokun Kuba20051701:40:0600:34:26
47Soczyński Kuba20022201:42:4300:37:03
48Bednarek Sylwia19714401:42:4600:37:06
49Buczek Marcin19847301:43:0600:37:26
50Lisowska Patrycja20017401:43:1600:37:36
51Kowalska Julia20021801:47:0100:41:21
52Chojnowski Grzegorz1980401:48:2100:42:41
53Wasielewska Teresa1970601:48:4100:43:01
54Alochna Tomasz19855901:50:0900:44:29
55Dereń Kacper20026701:50:5400:45:14
56Kałwińska Agnieszka19813101:52:2100:46:41
57Donigiewicz Janusz19542601:52:5300:47:13
58Balawejder Kasjan19923601:53:3200:47:52
59Rzymska Izabela1976301:54:0000:48:20
60Derega Wiesław19616301:55:5700:50:17
61Majzel Daniel20051901:58:4800:53:08
62Witwicki Artur20042502:00:0200:54:22
63Pross Dominik20036602:04:0200:58:22
64Pross Sylwia19826502:04:0300:58:23
65Góra Grzegorz19845602:04:1800:58:38
66Olejniczak Małgorzata19811402:04:3900:58:59
67Karwat Żaneta20035102:10:1701:04:37
68Piksa Kazimierz19492702:15:2901:09:49
69Orian Adrian200468DNF00:00:00
70Wiertelarz Kamil199354DNF00:00:00
71Grzyb Bartłomiej197530DNF00:00:00
72Wójcik Henryk197038DNF00:00:00

IV Maraton MTB Prudnik kategoria I - 1997 i młodsi - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Bajorek Marek20005301:09:1300:00:00
2Szymczyk Kacper20001501:15:0300:05:50
3Gola Konrad20022301:17:0500:07:52
4Warzecha Wojtek20022401:17:2300:08:10
5Pytel Piotr20012001:17:4800:08:35
6Brylka Artur20005201:20:1000:10:57
7Bednarek Piotr20034301:24:5600:15:43
8Brylka Rafał20023901:25:2400:16:11
9Papiniak Kamil20006401:37:3700:28:24
10Skokun Kuba20051701:40:0600:30:53
11Soczyński Kuba20022201:42:4300:33:30
12Dereń Kacper20026701:50:5400:41:41
13Majzel Daniel20051901:58:4800:49:35
14Witwicki Artur20042502:00:0200:50:49
15Pross Dominik20036602:04:0200:54:49
16Orian Adrian200468DNF00:00:00

IV Maraton MTB Prudnik kategoria I - 1998-1986 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Mandala Michał1989901:04:4000:00:00
2Peas Sebastian1993901:07:2800:02:48
3Michura Jacek19864901:09:2400:04:44
4Rydzak Przemysław19917101:15:1000:10:30
5Orłowski Michał19961101:15:2100:10:41
6Brunarski Piotr19981601:22:1500:17:35
7Dobrzański Adam1994101:33:2800:28:48
8Bul Wacław19885701:35:3200:30:52
9Łuczak Paweł19885501:39:5300:35:13
10Balawejder Kasjan19923601:53:3200:48:52
11Wiertelarz Kamil199354DNF00:00:00

IV Maraton MTB Prudnik kategoria I - 1985-76 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Smolski Kamil19854001:09:0800:00:00
2Dudziak Piotr19851001:13:3400:04:26
3Baran Waldemar19765801:13:5700:04:49
4Olejniczak Marcin19761301:14:2500:05:17
5Sobierski Bartosz19843401:21:0200:11:54
6Ptak Grzegorz19842101:21:1600:12:08
7Jaśkiewicz Marek19834201:22:0900:13:01
8Kałwiński Adam19783301:22:4300:13:35
9Kałużny Arkadiusz19821201:25:4900:16:41
10Jaworski Mikołaj19822901:27:3400:18:26
11Czyżewski Artur19794701:30:4800:21:40
12Ratajczyk Łukasz19833501:32:3000:23:22
13Buczek Marcin19847301:43:0600:33:58
14Chojnowski Grzegorz1980401:48:2100:39:13
15Alochna Tomasz19855901:50:0900:41:01
16Góra Grzegorz19845602:04:1800:55:10

IV Maraton MTB Prudnik kategoria I - 1975-66 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Nawrocki Adrian19732801:12:2600:00:00
2Żukowski Jacek19694501:16:5400:04:28
3Skowron Daniel19754101:17:1300:04:47
4Orian Piotr19717001:17:3700:05:11
5Lisowski Dariusz19667501:17:3800:05:12
6Wasielewski Włodzimierz1970801:20:1300:07:47
7Tarczyński Rafael19746101:23:3500:11:09
8Nowinka Paweł1971201:25:2500:12:59
9Wilk Sebastian19723701:26:4200:14:16
10Kopitza Wilhelm19716201:32:2800:20:02
11Grzyb Bartłomiej197530DNF00:00:00
12Wójcik Henryk197038DNF00:00:00

IV Maraton MTB Prudnik kategoria I - 1965-56 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Derega Wiesław19616301:55:5700:00:00

IV Maraton MTB Prudnik kategoria I - 1955-46 - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Donigiewicz Janusz19542601:52:5300:00:00
2Piksa Kazimierz19492702:15:2900:22:36

IV Maraton MTB Prudnik kategoria I - 1976 i młodsze - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Weiss Daria19846001:30:4900:00:00
2Ivakh Karolina20005001:37:3200:06:43
3Cudnik Agnieszka19774801:37:3800:06:49
4Lisowska Patrycja20017401:43:1600:12:27
5Kowalska Julia20021801:47:0100:16:12
6Kałwińska Agnieszka19813101:52:2100:21:32
7Rzymska Izabela1976301:54:0000:23:11
8Pross Sylwia19826502:04:0300:33:14
9Olejniczak Małgorzata19811402:04:3900:33:50
10Karwat Żaneta20035102:10:1700:39:28

IV Maraton MTB Prudnik kategoria I - 1975 i starsze - 12 czerwca 2016

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Orian Anna19756901:35:3600:00:00
2Kotłowska Joanna1974701:39:2700:03:51
3Bednarek Sylwia19714401:42:4600:07:10
4Wasielewska Teresa1970601:48:4100:13:05

III Maraton MTB Prudnik - 14 czerwca 2015

IV BIEG PRUDNICKI - OPEN

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Szymon Grodecki197810200:39:5000:00:00
2Przemysław Gibiec199010600:41:2000:01:30
3Krzysztof Olas1983300:42:1400:02:24
4Marian Jakubowski19573800:42:5500:03:05
5Roman Pudelko1988600:43:0500:03:15
6Michał Grzegorzak199113000:43:0600:03:16
7Arkadiusz Nowaczyk197314100:43:4300:03:53
8Jerzy Słobodzian19661000:43:5200:04:02
9Robert Tomków19722300:44:0200:04:12
10Roman Świerczek19662400:44:1600:04:26
11Mariusz Żmiłowski19779200:44:2800:04:38
12Mariusz Wróbel19743200:44:4700:04:57
13Mateusz  Tuora19945800:44:4800:04:58
14Andrzej Guzy196014600:44:5700:05:07
15Grzegorz Grzywna19923000:45:0700:05:17
16Henryk Górak1953800:45:3800:05:48
17Grzegorz Grzesiak19826700:46:2500:06:35
18Marek Wojciechowski196815500:46:3400:06:44
19Maciej Birecki19911100:46:4000:06:50
20Maciej Krakało1993700:47:0000:07:10
21Grzegorz Skworc19879800:47:0800:07:18
22Jacek Meres198810100:47:3400:07:44
23Mateusz Fielhauer19931500:47:3900:07:49
24Józef Litwin194913400:47:4100:07:51
25Łukasz Łubniewski19886300:47:5100:08:01
26Bogdan Stocki19612000:48:1800:08:28
27Wiesław Skrzypek19756800:48:3100:08:41
28Michał Mosiek19982800:48:5400:09:04
29Grzegorz Kaszuba198312900:49:0700:09:17
30Andrzej Nachaczewski196712500:49:0800:09:18
31Czesław Jagielnicki198215400:49:1400:09:24
32Tomasz Holinej197313800:49:5600:10:06
33Tomasz Kruk19753500:49:5900:10:09
34Leszek Jastrzębski19546400:50:1400:10:24
35Paweł Sornat19863400:50:2600:10:36
36Mirosław Klepacz196714800:50:3600:10:46
37Szymon Skóra19775200:50:4000:10:50
38Łukasz Kasprzycki19916100:50:5700:11:07
39Bogusław Wajdzik19761800:51:0000:11:10
40Tomasz Surma197510500:51:0400:11:14
41Rafał Szczepański19762500:51:0800:11:18
42Ewelina Nowakowska200113100:51:1500:11:25
43Krzysztof Piotrowski19752600:51:2700:11:37
44Marek Bajorek200212100:51:3500:11:45
45Wiesław Kasprzyszyn19703300:51:4000:11:50
46Paweł Zagórski197113200:51:4500:11:55
47Leszek Mielcarek19554400:51:5000:12:00
48Anna Korzeniowska19937100:51:5200:12:02
49Marcin Zieliński19904900:51:5500:12:05
50Damian Ciastoń199710400:52:0000:12:10
51Konrad Sołtys19886900:52:0400:12:14
52Artur Kulpa19725700:52:0800:12:18
53Marian Kruczyński19538300:52:4500:12:55
54Kamil Skworc19925300:52:5800:13:08
55Katarzyna Bienioszek197212400:52:5900:13:09
56Józef Ilnicki19671200:53:0000:13:10
57Robert Jurczyk19722200:53:0300:13:13
58Mateusz Kawala19926600:53:0500:13:15
59Marek Bienioszek199712800:53:0700:13:17
60Marek Lewandowski19822100:53:0900:13:19
61Dawid Stalowski20008500:53:1200:13:22
62Przemysław Drozd197214700:53:1500:13:25
63Wioletta Kościelniak19809300:53:2000:13:30
64Szymon Wojak19988700:53:3600:13:46
65Marcin Reszyński198815000:53:4200:13:52
66Michał Niezgoda19925600:53:4500:13:55
67Jacek Jacheć19911300:53:5900:14:09
68Radosław Moskwik19704700:54:1100:14:21
69Marian Kawecki194913500:54:2600:14:36
70Sabina Uszko19658200:54:3000:14:40
71Krzysztof Budziński196814000:54:4400:14:54
72Elżbieta Juszczak-Derżypolska19748400:54:4600:14:56
73Roman Bebak19609700:54:4800:14:58
74Michał Kowalczyk1990200:55:0000:15:10
75Damian Antonów199312700:55:1400:15:24
76Barbara Miler196812300:55:1700:15:27
77Andrzej Dereń19761400:55:4400:15:54
78Grzegorz Uszko19673700:55:4700:15:57
79Stanisław Białas19568900:56:0000:16:10
80Gabriela Kociok197414900:56:2000:16:30
81Robert Gaciek19867000:57:0200:17:12
82Eugeniusz Staniewski19511600:57:0300:17:13
83Kamil Kręcichwost19972900:57:0400:17:14
84RAFAŁ MAZAŃSKI197710000:57:0600:17:16
85Maciej Kloc1996500:57:0800:17:18
86Adam Mickiewicz1967100:57:1800:17:28
87Irek Sipiora198113600:57:2000:17:30
88Wojciech Rieger19879900:57:2900:17:39
89Sylwia Świerczek19891900:57:5800:18:08
90Renata Gaj-Jurczyk19737400:57:5800:18:08
91Marek Wesołowski19614800:57:5800:18:08
92Tobiasz Czerniak1987400:57:5900:18:09
93Maciej Stepaniak197913700:58:0800:18:18
94Bronisław Mączka195314400:59:0200:19:12
95Marcin Trinczek199015200:59:2800:19:38
96Szymon Pajdo198715100:59:2800:19:38
97Henryk Ostropolski19577900:59:3000:19:40
98Halina Gajek19749400:59:3200:19:42
99Jan Pac19624300:59:3300:19:43
100Łukasz Kosiński19853900:59:3500:19:45
101Andrzej Kawoń1954901:00:3000:20:40
102Przemysław Konior19776201:00:3700:20:47
103Gabriela Wieloch19838101:00:4000:20:50
104Rafał Kęsek19792701:00:5000:21:00
105Mariusz Cembruch19784101:01:0000:21:10
106Ewelina Lach19915401:03:0400:23:14
107Monika Konwisarz19887301:03:2000:23:30
108Tomasz Białas19819001:03:2000:23:30
109Wojciech Żebracki19875001:04:0000:24:10
110Maciej Lehner197713901:04:4000:24:50
111Andrzej Ślusarczyk19508001:04:5300:25:03
112Marta Ruda19865901:05:0000:25:10
113Halina Gospodarczyk19818601:05:3000:25:40
114Bogdan Gospodarczyk19764001:05:3000:25:40
115Dorota Kulpa19785501:06:2000:26:30
116Emilia Dudek19727501:06:3000:26:40
117Henryk Maszkowski19796501:06:4000:26:50
118Wojciech Chojnowski19833601:07:0000:27:10
119Marek Grzywna19683101:07:1000:27:20
120Anna Królicka199814501:07:5000:28:00
121Marcin Główka198114201:07:5900:28:09
122Kazimierz Jabłoński19515101:08:1500:28:25
123Karina Alich197710301:08:3000:28:40
124Rafał Skonieczny19794501:09:3000:29:40
125Monika Łukaszów19959101:09:3000:29:40
126Katarzyna Gwiazdoń19597201:09:5900:30:09
127Ewa Białas19628801:10:0500:30:15
128Krystyna Mączka195514301:10:1000:30:20
129Marta Pytlik19837801:10:3000:30:40
130Elżbieta Bandurowska19827601:10:3000:30:40
131Krzysztof Płotek195213301:11:1200:31:22
132Andrea Kroczak197015301:12:1000:32:20
133Rafał Witkowski198312601:12:1700:32:27
134Katarzyna Malisz198812001:12:1700:32:27
135Anna Pohl196810701:15:1000:35:20
136Arkadiusz Kasprzycki19764601:15:2000:35:30
137Joanna Kowalska19779501:15:2300:35:33
138Michał Leks19854201:15:4900:35:59
139Anna Wylęgała19909601:22:1000:42:20
140Dawid Chat198517DNF00:00:00
141Juliusz Wojnar198960DNF00:00:00
142Joanna Kęsek198677DNF00:00:00
143Paweł Banak1994156DNF00:00:00

IV BIEG PRUDNICKI - Bieg Pierwszaka

Czas nie był liczony

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1RAFAŁ KRUA200721DNF00:00:00
2LUCYNA ZADROŻNA20073DNF00:00:00
3MARTYNA CHMIELAK200825DNF00:00:00
4KLAUDIA ĆWIR20084DNF00:00:00
5IGA BISKUP200814DNF00:00:00
6DANIEL STEPANIAK200816DNF00:00:00
7DANIEL STEPANIAK200829DNF00:00:00
8WERONIKA ĆWIR20085DNF00:00:00
9SZYMON SEJNOWSKI200811DNF00:00:00
10LAURA WERNER200819DNF00:00:00
11GABRIELA KOBIENIA200823DNF00:00:00
12MIKOŁAJ BARGIEŁ200717DNF00:00:00
13ZUZANNA DUSZA20072DNF00:00:00
14NADINE GINALSKI200838DNF00:00:00
15FILIP BANDUROWSKI20086DNF00:00:00
16KATARZYNA WIELOCH200813DNF00:00:00
17JULIA GRZYWACZ200722DNF00:00:00
18KACPER GÓRECKI200841DNF00:00:00

IV BIEG PRUDNICKI - Bieg Przedszkolaka

Czas nie był liczony

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MICHAŁ GUSTA200924DNF00:00:00
2KACPER KUBLICKI200918DNF00:00:00
3OSKAR KRUK200927DNF00:00:00
4KAROLINA KRUCZEK200912DNF00:00:00
5MATEUSZ IDZI200934DNF00:00:00
6OLA PĄCZEK201042DNF00:00:00
7ALEKSANDER DEREŃ20101DNF00:00:00
8JAGODA SEJNOWSKA201110DNF00:00:00
9WIKTORIA TROJAK200939DNF00:00:00
10KAROLINA PAPROCKA201043DNF00:00:00
11MAJA PYTLIK20108DNF00:00:00
12ZOFIA KROCZAK201136DNF00:00:00
13JAKUB CEDROWSKI201135DNF00:00:00
14ZUZANNA HALESZ201015DNF00:00:00
15FILIP KASPRZYCKI200920DNF00:00:00
16AMELIE GINALSKI201137DNF00:00:00
17DAMIAN SKWORC201232DNF00:00:00
18JOANNA TROJAK201140DNF00:00:00
19NINA BANDUROWSKA20127DNF00:00:00
20ALEKSANDER KRUK201226DNF00:00:00
21ZOSIA MAŁGOSIA LISOWSKA201230DNF00:00:00
22SZYMON KRUK20129DNF00:00:00
23SEBASTIAN RESZYŃSKI201231DNF00:00:00
24MAKSYMILIAN WOJNAR201333DNF00:00:00
25MAJA TRENTKIEWICZ201128DNF00:00:00

III Maraton MTB Prudnik - 14 czerwca 2015

Kategoria OPEN 45KM MEGA

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1GRZEGORZ ŻOŁNA198514601:34:1800:00:00
2TOMASZ SZULCZEWSKI197314001:39:5500:05:37
3ROBERT ZIĘBA197214901:43:5600:09:38
4MARCIN DRAGON199214701:44:0100:09:43
5ADRIAN BIKSA199614501:44:0800:09:50
6MICHAŁ MOSIEK199814301:46:1300:11:55
7ARKADIUSZ KOTŁOWSKI197213901:46:1400:11:56
8ŁUKASZ GOLAK198314801:51:2400:17:06
9MARIUSZ FLOREK197315701:51:2600:17:08
10MACIEJ KYCLER1998401:53:5600:19:38
11PAWEŁ GŁOMBICA200010701:55:0500:20:47
12MARCIN WÓJTOWICZ198310401:55:2700:21:09
13JACEK ŻUKOWSKI196911401:57:2400:23:06
14SŁAWOMIR CITAK198012001:57:2600:23:08
15PAWEŁ MARMOŃ198010601:58:5500:24:37
16MARCIN KLIK198313101:59:0800:24:50
17MAREK ZALEWSKI197215902:00:2400:26:06
18SEBASTIAN MARSZAŁEK197516102:00:4400:26:26
19DANIEL SKORWON197512702:00:5200:26:34
20WITOLD KYCLER197111302:00:5400:26:36
21DARIUSZ MICHALEWSKI198312202:06:1400:31:56
22MAREK JAŚKIEWICZ198311502:11:0700:36:49
23JERZY WIŚNIEWSKI194913202:12:1000:37:52
24JACEK BRZOZOWSKI197711802:12:4900:38:31
25BARTOSZ SOBIERSKI198415102:14:0000:39:42
26RADOSŁAW PIETRUSZEWSKI197316502:14:0800:39:50
27PAULINA BIKSA199714402:17:1600:42:58
28ROBERT PUSZ199613402:19:1000:44:52
29ADRIAN CIESIELSKI197515502:24:5200:50:34
30RADOSŁAW MOSKWIK197012502:27:0300:52:45
31PIOTR BIDAS197313602:34:4601:00:28
32SŁAWOMIR LANGERT198313302:36:0401:01:46
33ALICJA NACKOWICZ198615902:46:2301:12:05
34MONIKA ILNICKA198813802:46:2401:12:06
35SZYMON PIEKARCZYK198016202:48:1401:13:56
36KACPER SZYMCZYK2000154DNF00:00:00
37KACPER MEHLICH1997128DNF00:00:00
38SYLWESTER SORDYL1975102DNF00:00:00
39STANISŁAW SZYMURA1938103DNF00:00:00
40FABIAN KOZIOŁEK1996111DNF00:00:00
41PIOTR SZULIŃSKI1985121DNF00:00:00
42BARTŁOMIEJ GRZYB1975123DNF00:00:00
43KUBA WASZCZUK2002150DNF00:00:00
44GRZEGORZ PTAK1984153DNF00:00:00
45ARKADIUSZ WYTRWAŁ1970156DNF00:00:00
46JAKUB BERNACKI1987105DNF00:00:00

Kategoria OPEN 45KM MEGA 1997-MŁODSI

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MICHAŁ MOSIEK199814301:46:1300:00:00
2MACIEJ KYCLER1998401:53:5600:07:43
3PAWEŁ GŁOMBICA200010701:55:0500:08:52
4KACPER SZYMCZYK2000154DNF00:00:00
5FABIAN KOZIOŁEK1996111DNF00:00:00
6KACPER MEHLICH1997128DNF00:00:00
7KUBA WASZCZUK2002150DNF00:00:00

Kategoria OPEN 45KM MEGA 1996-1985

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1GRZEGORZ ŻOŁNA198514601:34:1800:00:00
2MARCIN DRAGON199214701:44:0100:09:43
3ADRIAN BIKSA199614501:44:0800:09:50
4MARCIN WÓJTOWICZ198310401:55:2700:21:09
5ROBERT PUSZ199613402:19:1000:44:52
6PIOTR SZULIŃSKI1985121DNF00:00:00
7JAKUB BERNACKI1987105DNF00:00:00

Kategoria OPEN 45KM MEGA 1984-1975

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1ŁUKASZ GOLAK198314801:51:2400:00:00
2SŁAWOMIR CITAK198012001:57:2600:06:02
3PAWEŁ MARMOŃ198010601:58:5500:07:31
4MARCIN KLIK198313101:59:0800:07:44
5DANIEL SKORWON197512702:00:5200:09:28
6DARIUSZ MICHALEWSKI198312202:06:1400:14:50
7MAREK JAŚKIEWICZ198311502:11:0700:19:43
8JACEK BRZOZOWSKI197711802:12:4900:21:25
9BARTOSZ SOBIERSKI198415102:14:0000:22:36
10RADOSŁAW PIETRUSZEWSKI197316502:14:0800:22:44
11ADRIAN CIESIELSKI197515502:24:5200:33:28
12SŁAWOMIR LANGERT198313302:36:0400:44:40
13SZYMON PIEKARCZYK198016202:48:1400:56:50
14SYLWESTER SORDYL1975102DNF00:00:00
15BARTŁOMIEJ GRZYB1975123DNF00:00:00
16GRZEGORZ PTAK1984153DNF00:00:00

Kategoria OPEN 45KM MEGA 1974-1965

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1TOMASZ SZULCZEWSKI197314001:39:5500:00:00
2ROBERT ZIĘBA197214901:43:5600:04:01
3ARKADIUSZ KOTŁOWSKI197213901:46:1400:06:19
4MARIUSZ FLOREK197315701:51:2600:11:31
5JACEK ŻUKOWSKI196911401:57:2400:17:29
6SEBASTIAN MARSZAŁEK197516102:00:4400:20:49
7WITOLD KYCLER197111302:00:5400:20:59
8RADOSŁAW MOSKWIK197012502:27:0300:47:08
9PIOTR BIDAS197313602:34:4600:54:51
10MAREK ZALEWSKI197215902:46:2301:06:28
11ARKADIUSZ WYTRWAŁ1970156 DNF00:00:00

Kategoria OPEN 45KM 1954-1945

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1JERZY WIŚNIEWSKI194913202:12:1000:00:00

Kategoria OPEN 45KM - 1945-POWYŻEJ

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1Stanisław Szymura1939103DNF00:00:00

Kategoria OPEN 45KM MEGA K1 1975-Młodsze

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1PAULINA BIKSA199714402:17:1600:00:00
2ALICJA NACKOWICZ198615902:46:2300:29:07
3MONIKA ILNICKA198813802:46:2400:29:08

Kategoria OPEN 30KM MINI

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MICHAŁ MANDALA 19891701:14:1000:00:00
2JACEK MICHURA19864501:16:3000:02:20
3ADRIAN NAWROCKI 197311701:16:3300:02:23
4SEBASTIAN PEAS19931801:20:1500:06:05
5WŁODZIMIERZ WASILEWSKI19701401:20:5700:06:47
6DARIUSZ LISOWSKI19661101:21:2500:07:15
7GRZEGORZ ANTKOWICZ1994601:23:2300:09:13
8KAMIL WIERTELARZ19934801:24:0500:09:55
9MATEUSZ KOWALSKI19926301:24:0900:09:59
10ARTUR BRYLKA20005301:29:1200:15:02
11ANNA MICHALAK-WARŻAŁA198212601:29:2900:15:19
12MIKOŁAJ JAWORSKI19824401:29:5800:15:48
13PRZEMYSŁAW ZBOROWSKI19764901:32:1500:18:05
14PATRYK GOMULNICKI1991301:32:3600:18:26
15JAKUB KUBICA19821001:33:0200:18:52
16DAGMARA WŁODARCZYK19875501:33:1100:19:01
17KRZYSZTOF ILNICKI1997801:33:2100:19:11
18GRZEGORZ SZEWCZYK1981201:36:1600:22:06
19KONRAD GOLA20025801:37:3500:23:25
20DAMIAN KOWAL19846101:37:4000:23:30
21SEBASTIAN MARCINIAK1976701:39:3900:25:29
22WOJCIECH PIETROW19675901:41:1300:27:03
23TOMASZ KOCHANOWSKI1981501:42:3200:28:22
24PIOTR PYTEL20015701:42:3600:28:26
25SZYMON GODLEWSKI20005101:43:0200:28:52
26MARTA BIKSA19674701:43:5100:29:41
27LENA PIEKARCZYK20106001:49:0600:34:56
28KATARZYNA GWIAZDOŃ1959101:53:1700:39:07
29TERESA WASIELEWSKA19701601:54:1400:40:04
30PATRYCJA LISOWSKA20011201:54:4500:40:35
31KUBA SOCZYŃSKI20024601:58:1100:44:01
32KACPER ŁĄCKI20025601:58:1300:44:03
33PATRYCJA SZCZEPANIAK20016202:09:2400:55:14
34ROBERT PUSZ199613402:19:1001:05:00
35JAKUB ZBOROWSKI20015002:25:0601:10:56
36TOMASZ ŁUKASZEWSKI20015202:25:3801:11:28
37PAWEŁ MACIUCH19829DNF00:00:00
38MICHAŁ ORŁOWSKI199619DNF00:00:00

Kategoria OPEN 30KM MINI 1997 i Młodsi

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1ARTUR BRYLKA20005301:29:1200:00:00
2KRZYSZTOF ILNICKI1997801:33:2100:04:09
3KONRAD GOLA20025801:37:3500:08:23
4PIOTR PYTEL20015701:42:3600:13:24
5SZYMON GODLEWSKI20005101:43:0200:13:50
6KUBA SOCZYŃSKI20024601:58:1100:28:59
7KACPER ŁĄCKI20025601:58:1300:29:01
8JAKUB ZBOROWSKI20015002:25:3800:56:26

Kategoria OPEN 30KM MINI 1996-1985

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MICHAŁ MANDALA19891701:14:1000:00:00
2JACEK MICHURA19864501:16:3000:02:20
3SEBASTIAN PEAS19931801:20:1500:06:05
4GRZEGORZ ANTKOWICZ1994601:23:2300:09:13
5KAMIL WIERTELARZ19934801:24:0500:09:55
6MATEUSZ KOWALSKI19926301:24:0900:09:59
7PATRYK GOMULNICKI1991301:32:3600:18:26
8ROBERT PUSZ199613402:19:1001:05:00
9MICHAŁ ORŁOWSKI199619DNF00:00:00

Kategoria OPEN 30KM MINI 1984-1975

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MIKOŁAJ JAWORSKI 19824401:29:5800:00:00
2PRZEMYSŁAW ZBOROWSKI19764901:32:1500:02:17
3JAKUB KUBICA19821001:33:0200:03:04
4GRZEGORZ SZEWCZYK1981201:36:1600:06:18
5DAMIAN KOWAL19846101:37:4000:07:42
6SEBASTIAN MARCINIAK1976701:39:3900:09:41
7TOMASZ KOCHANOWSKI1981501:42:3200:12:34
8PAWEŁ MACIUCH19829DNF00:00:00

Kategoria OPEN 30KM MINI 1974-1965

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1ADRIAN NAWROCKI197311701:16:3300:00:00
2WŁODZIMIERZ WASILEWSKI19701401:20:5700:04:24
3DARIUSZ LISOWSKI19661101:21:2500:04:52
4WOJCIECH PIETROW19675901:41:1300:24:40

Kategoria OPEN 30KM MINI K1 - 1975-MŁODSZE

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1ANNA MICHALAK-WARŻAŁA198212601:29:2900:00:00
2DAGMARA WŁODARCZYK19875501:33:1100:03:42
3LENA PIEKARCZYK20106001:49:0600:19:37
4PATRYCJA LISOWSKA20011201:54:4500:25:16
5PATRYCJA SZCZEPANIAK20016202:09:2400:39:55

Kategoria OPEN 30KM MINI K2 - 1974-STARSZE

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MARTA BIKSA 19674701:43:5100:00:00
2KATARZYNA GWIAZDOŃ1959101:53:1700:09:26
3TERESA WASIELEWSKA19701601:54:1400:10:23

III Bieg Prudnicki 2014 (12 października 2014)

Kategoria OPEN

MiejsceUczestnikRocznikKlub / MiastoCzasStrata
1MICHAŁ MOSIEK1998Prudnik00:42:1100:00:00
2KRZYSZTOF OLAS1983Krapkowice00:42:3800:00:27
3MICHAŁ MAŁEK1983Wrocław00:44:1100:02:00
4TOMASZ SERKIS1971Krapkowice00:45:0700:02:56
5TOMASZ KRUK1975Nysa Biega00:45:4700:03:36
6WOJCIECH RACZKOWSKI1979Mąkoszyce00:46:0200:03:51
7ANDRZEJ NACHACZEWSKI1967Jarnołtówek00:46:1400:04:03
8MATEUSZ MROCZKA1984Prudnik00:46:3100:04:20
9SZYMON WOJAK1998Opole00:46:3300:04:22
10DARIUSZ LISOWSKI1966Moszczanka00:46:4700:04:36
11DANIEL NIEMIEC1995Nysa Biega00:47:1600:05:05
12LESZEK JASTRZĘBSK1954Prudnik00:47:5800:05:47
13ANDRZEJ ŚNIEŻEK1993Głuchołazy00:48:1100:06:00
14ROBERT ĆWIR1976Łąka Prudnicka00:48:2200:06:11
15KATARZYNA ŚWIECA1992Głuchołazy00:48:5900:06:48
16JAROSŁAW KUŚ1967Prudnik00:49:2400:07:13
17TOMASZ MYSZOR1970Opole00:49:2700:07:16
18WŁODZIMIERZ WASIELEWSKI1970Zdzieszowice00:49:5800:07:47
19MARCIN RESZYŃSKI1988Prudnik00:50:0500:07:54
20GRZEGORZ LABISZ1985Opole00:50:1000:07:59
21ROBERT JURCZYK1972Lewin Biega00:50:2500:08:14
22ARKADIUSZ DUSZA1974Prudnik00:50:2600:08:15
23DOMINIK ORŁOWSKI1990Opole00:51:0100:08:50
24MAREK LEWANDOWSKI1982Prudnik00:51:3100:09:20
25RYSZARD BIGOS1969Prudnik00:51:4600:09:35
26JAKUB PIKUŁA2001Łąka Prudnicka00:51:4800:09:37
27CZESŁAW TRZMIEL1960Opole00:51:5100:09:40
28MACIEJ MAŁEK1984Walidrogi00:52:3000:10:19
29ANDRZEJ DEREŃ1976Prudnik00:52:5700:10:46
30STANISŁAW PRZYBYSZ1952Prudnik00:53:0300:10:52
31RENATA GAJ-JURCZYK1973Lewin Biega00:54:4700:12:36
32SYLWIA LEWTAK1973Głuchołazy00:56:4500:14:34
33MACIEJ JANUSZ1964Mariacka TEAM00:56:5200:14:41
34ANDRZEJ KAWOŃ1954Namysłów00:57:0700:14:56
35MACIEJ KLOC1996Prudnik00:57:5700:15:46
36WIESŁAW DEREGA1961Nowy Świat00:58:3600:16:25
37DARIUSZ KŁAKOWICZ1969Głuchołazy00:58:3900:16:28
38ARTUR BOJARSKI1965Opole00:58:5400:16:43
39JULIA CIEŚLA2000Moszczanka00:59:0400:16:53
40EDWARD ORZECHOWSKI1959Polska Nowa Wieś00:59:1300:17:02
41MAREK WESOŁOWSKI1961Prudnik00:59:1500:17:04
42ADAM NOWAKOWSKI1959Głogówek00:59:1500:17:04
43MARIAN PASIEKA1955Mariacka TEAM00:59:5600:17:45
44HENRYK JĘDRZEJÓW1955Polska Nowa Wieś00:59:5800:17:47
45SEBASTIAN MAJDA1991Bodzanów01:00:3800:18:27
46ELŻBIETA BANDUROWSKA1982Prudnik01:04:0400:21:53
47KARINA ALICH1977Głuchołazy01:08:4900:26:38
48TERESA WASIELEWSKA1970KS Zdzieszowice Bike Team01:10:0700:27:56
49KATARZYNA IDZI1983Prudnik01:12:1000:29:59
50ANDRZEJ SITEK1985Wierzbiec01:15:3600:33:25

Kategoria Kobiety I

MiejsceUczestnikRocznikKlub / MiastoCzasStrata
1KATARZYNA ŚWIECA1992Głuchołazy00:48:5900:00:00
2JULIA CIEŚLA2000Moszczanka00:59:0400:10:05
3ELŻBIETA BANDUROWSKA1982Prudnik01:04:0400:15:05
4KARINA ALICH1977Głuchołazy01:08:4900:19:50
5KATARZYNA IDZI1983Prudnik01:12:1000:23:11

Kategoria Kobiety II

MiejsceUczestnikRocznikKlub / MiastoCzasStrata
1RENATA GAJ-JURCZYK1973Lewin Biega00:54:4700:00:00
2SYLWIA LEWTAK1973Głuchołazy00:56:4500:01:58
3TERESA WASIELEWSKA1970KS Zdzieszowice Bike Team01:10:0700:15:20

Kategoria M1

MiejsceUczestnikRocznikKlub / MiastoCzasStrata
1MICHAŁ MOSIEK1998Prudnik00:42:1100:00:00
2SZYMON WOJAK1998Opole00:46:3300:04:22
3JAKUB PIKUŁA2001Łąka Prudnicka00:51:4800:09:37
4MACIEJ KLOC1996Prudnik00:57:5700:15:46

Kategoria M2

MiejsceUczestnikRocznikKlub / MiastoCzasStrata
1MATEUSZ MROCZKA1984Prudnik00:46:3100:00:00
2DANIEL NIEMIEC1995Nysa Biega00:47:1600:00:45
3ANDRZEJ ŚNIEŻEK1993Głuchołazy00:48:1100:01:40
4MARCIN RESZYŃSKI1988Prudnik00:50:0500:03:34
5GRZEGORZ LABISZ1985Opole00:50:1000:03:39
6DOMINIK ORŁOWSKI1990Opole00:51:0100:04:30
7MACIEJ MAŁEK1984Walidrogi00:52:3000:05:59
8SEBASTIAN MAJDA1991Bodzanów01:00:3800:14:07
9ANDRZEJ SITEK1985Wierzbiec01:15:3600:29:05

Kategoria M3

MiejsceUczestnikRocznikKlub / MiastoCzasStrata
1KRZYSZTOF OLAS1983Krapkowice00:42:3800:00:00
2MICHAŁ MAŁEK1983Wrocław00:44:1100:01:33
3TOMASZ KRUK1975Nysa Biega00:45:4700:03:09
4WOJCIECH RACZKOWSKI1979Mąkoszyce00:46:0200:03:24
5ROBERT ĆWIR1976Łąka Prudnicka00:48:2200:05:44
6ARKADIUSZ DUSZA1974Prudnik00:50:2600:07:48
7MAREK LEWANDOWSKI1982Prudnik00:51:3100:08:53
8ANDRZEJ DEREŃ1976Prudnik00:52:5700:10:19

Kategoria M4

MiejsceUczestnikRocznikKlub / MiastoCzasStrata
1TOMASZ SERKIS1971Krapkowice00:45:0700:00:00
2ANDRZEJ NACHACZEWSKI1967Jarnołtówek00:46:1400:01:07
3DARIUSZ LISOWSKI1966Moszczanka00:46:4700:01:40
4JAROSŁAW KUŚ1967Prudnik00:49:2400:04:17
5TOMASZ MYSZOR1970Opole00:49:2700:04:20
6WŁODZIMIERZ WASIELEWSKI1970Zdzieszowice00:49:5800:04:51
7ROBERT JURCZYK1972Lewin Biega00:50:2500:05:18
8RYSZARD BIGOS1969Prudnik00:51:4600:06:39
9MACIEJ JANUSZ1964Mariacka TEAM00:56:5200:11:45
10DARIUSZ KŁAKOWICZ1969Głuchołazy00:58:3900:13:32
11ARTUR BOJARSKI1965Opole00:58:5400:13:47

Kategoria M5

MiejsceUczestnikRocznikKlub / MiastoCzasStrata
1CZESŁAW TRZMIEL1960Opole00:51:5100:00:00
2WIESŁAW DEREGA1961Nowy Świat00:58:3600:06:45
3EDWARD ORZECHOWSKI1959Polska Nowa Wieś00:59:1300:07:22
4MAREK WESOŁOWSKI1961Prudnik00:59:1500:07:24
5ADAM NOWAKOWSKI1959Głogówek00:59:1500:07:24

Kategoria M6

MiejsceUczestnikRocznikKlub / MiastoCzasStrata
1LESZEK JASTRZĘBSKI1954Prudnik00:47:5800:00:00
2STANISŁAW PRZYBYSZ1952Prudnik00:53:0300:05:05
3ANDRZEJ KAWOŃ1954Namysłów00:57:0700:09:09
4MARIAN PASIEKA1955Mariacka TEAM00:59:5600:11:58
5HENRYK JĘDRZEJÓW1955Polska Nowa Wieś00:59:5800:12:00

Maraton MTB Prudnik SportWars 2014 (7 września 2014)

Kategoria OPEN

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MICHAŁ HOŃKA197912201:53:3200:00:00
2ARKADIUSZ KOTŁOWSKI197210301:55:3700:02:05
3MICHAŁ MOSIEK199811401:57:4400:04:12
4MIROSŁAW TWARDOWSKI198012301:58:5400:05:22
5MARIUSZ FLOREK197311702:01:0500:07:33
6JÓZEF LEPPICH195611102:13:5400:20:22
7ARKADIUSZ WYTRWAŁ197011602:18:3800:25:06
8WŁODZIMIERZ WASIELEWSKI197010202:22:3600:29:04
9WIESŁAW WER197010602:24:1400:30:42
10KAMIL SMOLSKI198511002:31:1800:37:46
11MAGDA TEODOROWICZ197511502:32:1600:38:44
12KAROL WOPERSKI199812502:38:4000:45:08
13MARIAN PILISZAŃSKI197112602:52:0300:58:31
14MONIKA ILNICKA198812002:52:0300:58:31
15ADRIAN BIKSA1996113DNF00:00:00
16JAKUB RATAJCZAK1996118DNF00:00:00
17TOMASZ SZULCZEWSKI1973104DNF00:00:00

Kategoria K1 MEGA

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MAGDA TEODOROWICZ197511502:32:1600:00:00
2MONIKA ILNICKA198812002:52:0300:19:47

Kategoria 1996 i młodsi MEGA

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MICHAŁ MOSIEK199811401:57:4400:00:00
2KAROL WOPERSKI199812502:38:4000:40:56
3ADRIAN BIKSA1996113DNF00:00:00
4JAKUB RATAJCZAK1996118DNF00:00:00

Kategoria 1995-1984 MEGA

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1KAMIL SMOLSKI198511002:31:1800:00:00

Kategoria 1983-1974 MEGA

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MICHAŁ HOŃKA197912201:53:3200:00:00
2MIROSŁAW TWARDOWSKI198012301:58:5400:05:22

Kategoria 1973-64 MEGA

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1ARKADIUSZ KOTŁOWSKI197210301:55:3700:00:00
2MARIUSZ FLOREK197311702:01:0500:05:28
3ARKADIUSZ WYTRWAŁ197011602:18:3800:23:01
4WŁODZIMIERZ WASIELEWSKI197010202:22:3600:26:59
5WIESŁAW WER197010602:24:1400:28:37
6MARIAN PILISZAŃSKI197112602:52:0300:56:26
7TOMASZ SZULCZEWSKI1973104DNF00:00:00

Kategoria 1959 i starsi MEGA

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1JÓZEF LEPPICH195611102:13:5400:00:00

Kategoria OPEN MINI

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1DARIUSZ LISOWSKI19662801:26:2800:00:00
2RYSZARD BACHRYJ19641401:27:2200:00:54
3MAREK HULKIEWICZ1971801:31:0700:04:39
4DARIUSZ RUSZCZAK19732601:32:0700:05:39
5PIOTR ORŁOWSKI1984701:32:4500:06:17
6KRZYSZTOF ILNICKI1997901:34:2600:07:58
7MICHAŁ BAJOR19972101:34:5900:08:31
8WOJCIECH RACZKOWSKI19791701:36:2000:09:52
9JANUSZ SALINK1968101:38:1600:11:48
10ALAN SZCZEPANIAK19952401:40:3500:14:07
11WIESŁAW DEREGA19572301:41:1600:14:48
12PAULINA BIKSA19971101:41:4300:15:15
13MIROSŁAW STĘPNIAK1983401:43:5600:17:28
14PIOTR RACZKOWSKI19902001:44:2500:17:57
15ANDRZEJ ROKICKI19799901:44:4600:18:18
16ANETA BRYCKA19792201:45:0400:18:36
17RYSZARD BIGOS196910701:46:0700:19:39
18PAWEŁ RACZKOWSKI19881801:50:0800:23:40
19WOJCIECH PIETROW19672501:50:1400:23:46
20MARTA BIKSA19671001:55:5100:29:23
21JACEK RACZKOWSKI19861901:56:0400:29:36
22JOANNA KOTŁOWSKA1974502:04:0600:37:38
23TERESA WASIELEWSKA1970202:04:0600:37:38
24WIESŁAW KUBECZEK19562702:04:0800:37:40
25WITOLD DUDZIŃSKI1964602:06:5700:40:29
26KATARZYNA GWIAZDOŃ19591202:15:1200:48:44
27MAURYCY CHMIELAK20001602:23:3900:57:11
28KRZYSZTOF PĘDLOWSKI19843DNF00:00:00

Kategoria OPEN MINI K1 1974 i młodsze

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1PAULINA BIKSA19971001:41:4300:00:00
2ANETA BRYCKA19792201:45:0400:03:21
3JOANNA KOTŁOWSKA1974502:04:0600:22:23

Kategoria OPEN MINI K2 1973 i starsze

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1MARTA BIKSA19671001:55:5100:00:00
2TERESA WASIELEWSKA1970202:04:0600:08:15
3KATARZYNA GWIAZDOŃ19591202:15:1200:19:21

Kategoria OPEN MINI 1996 i młodsi

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1KRZYSZTOF ILNICKI1997901:34:2600:00:00
2MICHAŁ BAJOR19972101:34:5900:00:33
3MAURYCY CHMIELAK20001602:23:3900:49:13

Kategoria OPEN MINI 1995-1984

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1PIOTR ORŁOWSKI1984701:32:4500:00:00
2ALAN SZCZEPANIAK19952401:40:3500:07:50
3PIOTR RACZKOWSKI19902001:44:2500:11:40
4PAWEŁ RACZKOWSKI19881801:50:0800:17:23
5KRZYSZTOF PĘDLOWSKI19843DNF00:00:00

Kategoria OPEN MINI 1983-74

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1WOJCIECH RACZKOWSKI19791701:36:2000:00:00
2MIROSŁAW STĘPNIAK1983401:43:5600:07:36
3ANDRZEJ ROKICKI19799901:44:4600:08:26

Kategoria OPEN MINI 1973-64

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1DARIUSZ LISOWSKI19662801:26:2800:00:00
2RYSZARD BACHRYJ19641401:27:2200:00:54
3MAREK HULKIEWICZ1971801:31:0700:04:39
4DARIUSZ RUSZCZAK19732601:32:0700:05:39
5JANUSZ SALINK1968101:38:1600:11:48
6RYSZARD BIGOS196910701:46:0700:19:39
7WOJCIECH PIETROW19672501:50:1400:23:46
8WITOLD DUDZIŃSKI1964602:06:5700:40:29

Kategoria OPEN MINI 1959 i starsi

MiejsceUczestnikRocznikNumer startowyCzasStrata
1WIESŁAW DEREGA19572301:41:1600:00:00
2WIESŁAW KUBECZEK19562702:04:0800:22:52